Tvorba webu #1: HTML, CSS

Tvorba webu #1: HTML, CSS

forma

Samostudium

obtížnost

Pro začátečníky

časová náročnost

10 hodin

rozsah kurzu

97 kapitol
Kurz je určen začátečníkům v oblasti vývoje webu. Tady zjistíš, co jsou to HTML soubory a z čeho se skládají. Naučíme tě, co jsou to HTML elementy, jak je definovat aby byly na stránce vidět. Seznámime se různymi elementy pro zobrazovaní textu a obrázků. Pak se podíváš na základy jazyka CSS. Tím budeš měnit styl elementů na stránce. A pro lepší pochopení jak jsou tyhle elementy vnímány prohlížečem ti vysvětlíme co je to box model. Po skončení tohoto kurzu budeš mít dobrý základ v práci s HTML a CSS. Na něm pak můžeš stavět v dalších kurzech v oblasti webového vývoje ale taky například v oblasti web scrapingu.
STUDENTI SE UPLATNILI U FIREM JAKO JSOU

Odekmni si přístup do kompletní nabídky ENGETO kurzů.

mrkni na ceník

Autor kurzu

Martin Pešout

Externí lektor, Front-end engineer.

Co říkají naši studenti

4.8 / 5
Přečti si více recenzí na Google
Student Petr Ševčík
Petr Ševčík

Engeto Online kurzy jsou super pro samouky, začátečníky, i mírně pokročilé. Široká nabídka Python, Linux, Databází a dalších kurzů je zpracovaná hezky interaktivně. Dobře popsanou teorii doplňují praktické cvičení. U subscription je výhoda že si člověk může studovat vlastním tempem.

Student Marek Soukup
Marek Soukup

Zdaleka nejlepší vzdělávací kurz, s jakým jsem se setkal. Všechno má jasný účel a smysl, online podpora je vynikající. Pokud se za půl roku chcete posunout o 10 let dopředu, musíte se stavit u kluků z ENGETO.

Student Radim Zouhar
Radim Zouhar

Engeto - to je skvělý tým ochotných lektorů. Vědomosti, zkušenosti a příležitosti Vám přinesou na talíři. Člověk musí mít jen otevřenou hlavu a poctivě se připravovat.

Tento kurz můžeš začít zdarma.

Začni se učit hned, bez registrace a přidej se k 12 000+ studentům.

začít zdarma

VŠECHNY KURZY

od 2 499 Kč

čtvrtletně

Odekmni si přístup do kompletní nabídky ENGETO kurzů.

50+ kurzů

Interaktivní cvičení

mrkni na ceník